Calendar (Dunnville Minor Hockey)

PrintCalendar
<< PrevFeb 05, 2023-Feb 25, 2023Next >>
SunMonTueWedThuFriSat
Feb 05Feb 06Feb 07Feb 08Feb 09Feb 10Feb 11
U9 NOVICE LL - Kevin Fegan Memorial HL Tournament
U7 GREEN
10:00 AM
@ Caledonia Black
U13 PEEWEE #2
12:00 PM
vs. Caledonia Thunder #3
Dunnville Memorial [U13A - 25]
U7 RED & U11 ATOM #1
1:00 PM-1:50 PM
Shared Practice
U5/U6 & U9 NOVICE LL
5:00 PM-5:50 PM
Shared Practice
U11 ATOM #2
8:00 PM-8:50 PM
Practice
U13 PEEWEE #2 & U13 PEEWEE #1
9:00 PM-9:50 PM
Shared Practice
U18 MIDGET LL
10:00 PM-10:50 PM
Practice
U11 ATOM #1 & U11 ATOM #2
6:00 PM-6:50 PM
Curtis Longland Power Skating
U13 PEEWEE #2
7:00 PM
vs. Caledonia Thunder #1
Dunnville Memorial [U13A - 24]
U15 BANTAM #2
8:00 PM
vs. Glanbrook Rangers #1
Dunnville Memorial [U15B - 06]
U18 MIDGET LL
9:00 PM
@ Glanbrook Rangers #1
Glanbrook [U18B - 16]
U7 GREEN & U7 RED
5:00 PM-5:50 PM
Shared Practice
U11 ATOM #2
7:00 PM
vs. Caledonia Thunder #2
Dunnville Memorial [U11A - 16]
U15 BANTAM #2
8:00 PM
vs. Hagersville Hawks #1
Dunnville Memorial [U15B - 08]
U18 MIDGET LL
9:05 PM
vs. Cayuga Stars #2
Dunnville Memorial [U18B - 12]
U5/U6 & GOALIE CLINIC
8:00 AM-8:50 AM
Shared Practice
U7 GREEN
9:00 AM
vs. Cayuga Blue
U9 NOVICE LL
10:00 AM
vs. Hagersville Hawks #2
Dunnville Memorial [U9FI - 10]
U11 ATOM #1
11:00 AM
vs. Glanbrook Rangers #2
Dunnville Memorial [U11A - 13]
U11 ATOM #2
12:00 PM-12:50 PM
Practice
U13 PEEWEE #1
3:00 PM
@ Glanbrook Rangers #1
Glanbrook [U13B - 14]
U13 PEEWEE #2
4:30 PM
@ Caledonia Thunder #3
HCCC (Almas) [U13A - 11]
Feb 12Feb 13Feb 14Feb 15Feb 16Feb 17Feb 18
U15 BANTAM #2 - Delhi U15 and U18 House League Tournament (11421)
U7 RED
10:00 AM
@ Caledonia
U13 PEEWEE #1
12:00 PM
vs. Glanbrook Rangers #1
Dunnville Memorial [U13B - 10]
U15 BANTAM #1
1:00 PM-1:50 PM
Practice
U9 NOVICE LL
2:00 PM
@ Hagersville Hawks #2
Hagersville [U9FI - 35]
U11 ATOM #1
3:00 PM
@ Glanbrook Rangers #1
Glanbrook [U11A - 25]
U5/U6 & U9 NOVICE LL
5:00 PM-5:50 PM
Shared Practice
U13 PEEWEE #1 & U13 PEEWEE #2
8:00 PM-8:50 PM
Shared Practice
U15 BANTAM #2
9:00 PM-9:50 PM
Practice
U18 MIDGET LL
10:00 PM-10:50 PM
Practice
U7 GREEN & U7 RED
6:00 PM-6:50 PM
Curtis Longland Power Skating
U9 NOVICE LL
6:00 PM
@ Glanbrook Rangers #2
Glanbrook [U9FI - 16]
U11 ATOM #2
7:00 PM
@ Glanbrook Rangers #2
Glanbrook [U11A - 26]
U13 PEEWEE #2
7:00 PM
vs. Caledonia Thunder #2
Dunnville Memorial [U13A - 23]
U15 BANTAM #2
8:00 PM
vs. Cayuga Stars #1
Dunnville Memorial [U15B - 05]
U15 BANTAM #1
8:30 PM
@ Cayuga Stars #2
Cayuga [U15A - 16]
U18 MIDGET LL
9:30 PM
@ Cayuga Stars #1
Cayuga [U18B - 02]
U13 PEEWEE #2
6:00 PM
@ Caledonia Thunder #1
HCCC (Clark) [U13A - 04]
U7 GREEN & U7 RED
5:00 PM-5:50 PM
Shared Practice
U11 ATOM #2
7:00 PM
vs. U11 ATOM #1
Dunnville Memorial [U11A - 18]
U15 BANTAM #1
8:00 PM
vs. Caledonia Thunder #3
Dunnville Memorial [U15A - 19]
U15 BANTAM #2
8:00 PM
@ Cayuga Stars #1
Cayuga [U15B - 01]
U18 MIDGET LL
9:05 PM
vs. Glanbrook Rangers #1
Dunnville Memorial [U18B - 11]
U15 BANTAM #1
8:00 PM
@ Caledonia Thunder #3
HCCC (Clark) [U15A - 09]
U5/U6 & U6
8:00 AM-8:50 AM
Shared Practice
U7 RED
9:00 AM
vs. Hagersville Black
U7 GREEN
9:00 AM
vs. Caledonia White
U9 NOVICE LL
10:00 AM
vs. Cayuga Stars #1
Dunnville Memorial [U9FI - 08]
U15 BANTAM #2
10:30 AM
@ Delhi ROCKETS LL 2
U11 ATOM #1
11:00 AM-11:50 AM
Practice
U13 PEEWEE #2
12:00 PM-12:50 PM
Practice
U11 ATOM #2
3:30 PM
@ Caledonia Thunder #3
HCCC (Almas) [U11A - 08]
U13 PEEWEE #1
6:00 PM
@ Hagersville Hawks #3
Hagersville [U13B - 39]
U15 BANTAM #2
6:30 PM
vs. Hespeler SHAMROCKS LL 2
Feb 19Feb 20Feb 21Feb 22Feb 23Feb 24Feb 25
U15 BANTAM #2 - Delhi U15 and U18 House League Tournament (11421)
U9 NOVICE LL - Schomberg Red and White (11257)
U11 ATOM #1 - 57th Annual Golden Puck Martin VanGool Memorial (11516)
U7 GREEN - Burford Jamboree
U7 GREEN & U7 RED
12:00 PM-12:50 PM
Shared Practice
U9 NOVICE LL & U11 ATOM #2
1:00 PM-1:50 PM
Shared Practice
U15 BANTAM #2
2:00 PM
@ London BANDITS A8
U11 ATOM #1
5:00 PM
@ Glanbrook Rangers #2
Glanbrook [U11A - 29]
U13 PEEWEE #1
7:00 PM
@ Glanbrook Rangers #2
Glanbrook [U13B - 23]
U5/U6 & U11 ATOM #1
6:00 PM-6:50 PM
Shared Practice
U13 PEEWEE #2
7:00 PM
vs. Glanbrook Rangers #3
Dunnville Memorial [U13A - 21]
U15 BANTAM #1 & U15 BANTAM #2
8:00 PM-8:50 PM
Curtis Longland Power Skating
U15 BANTAM #1
7:00 PM
@ Caledonia Thunder #2
HCCC (Clark) [U15A - 08]
U7 GREEN & U7 RED
5:00 PM-5:50 PM
Shared Practice
U9 NOVICE LL
7:00 PM
vs. Caledonia Thunder #1
Dunnville Memorial [U9FI - 30]
U15 BANTAM #2
8:00 PM-8:55 PM
Practice
U18 MIDGET LL
9:05 PM-10:05 PM
Practice
U5/U6 & GOALIE CLINIC
8:00 AM-8:50 AM
Shared Practice
U7 RED
9:00 AM-9:50 AM
Practice
U9 NOVICE LL
10:00 AM
vs. Glanbrook Rangers #3
Dunnville Memorial [U9FI - 09]
U11 ATOM #2
11:00 AM
vs. Glanbrook Rangers #2
Dunnville Memorial [U11A - 20]
U13 PEEWEE #1
12:00 PM
vs. Glanbrook Rangers #2
Dunnville Memorial [U13B - 12]
U13 PEEWEE #2
3:00 PM
@ Glanbrook Rangers #3
Glanbrook [U13A - 30]
U15 BANTAM #2
4:00 PM
@ Glanbrook Rangers #1
Glanbrook [U15B - 11]
Printed from dunnvilleminorhockey.com on Tuesday, February 7, 2023 at 11:05 PM